ShopAtSocial APLIKACJA SKLEPU NA FACEBOOK

Ostatnio na rynku pojawiła się nowa aplikacja na Facebooka. ShopAtSocial – bo tak się nazywa – umożliwia otworzenie własnego sklepu w największym portalu społecznościowym świata. Narzędzie zostało stworzone przez naszą, rodzimą firmę Star Digital.

Jest to przede wszystkim kolejny kanał dotarcia do klienta i jednocześnie nowość na rynku prowadzenia sprzedaży w Internecie. Aplikacja wykorzystuje potencjał, jaki drzemie w społecznościach. Umożliwia przedsiębiorcom przemienienie swoich stron na facebooku z narzędzia marketingowego w sprzedażowe, a tym samym osiągnięcie realnego zysku z obecności w tej sieci społecznościowej. Ponadto ułatwia dialog z klientem, dzięki czemu wzmacnia lojalność i zaufanie wobec danej marki.

Czym ShopAtSocial różni się od pozostałych narzędzi tego typu? Zainstalowanie aplikacji i korzystanie z niej w ramach pakietu podstawowego jest darmowe. Abonamenty płatne nie przerażają zaś cenami (9,99 zł, 29,90 zł i 99 zł) i dają wiele dodatkowych funkcjonalności potrzebnych do efektywnego prowadzenia sprzedaży w Internecie. Są to np. wspomniana już wcześniej globalna wyszukiwarka, statystyki dotyczące produktów i klientów sklepu, czy ShopAPI – narzędzie umożliwiające import danych z istniejącego już sklepu internetowego.

Na dzień dzisiejszy istnieją dwie wersje językowe aplikacji (polska i angielska), a na wdrożenie czekają już kolejne (hiszpańska i niemiecka).

Instalacja i więcej informacji na www.shopatsocial.com

na podstawie artykułu Anety Kołaszewskiej ,który się ukazał w portalu 4outdoor.pl


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s